menu +

بیش از 60 سال سابقه

این مجموعه اولین تولید کننده پلاستوفوم در خاورمیانه می باشد

بهترین مواد اولیه

استفاده از بهترین مواد اولیه با بالاترین کیفیت برای تولید پلاستوفوم

بهترین دستگاه ها

استفاده از بهترین و به روزترین دستگاه ها در این مجموعه باعث شده است کیفیت محصولات همیشه در بالاترین سطح خود باشد

اهداف شرکت

 1. اندیشه علمی، تلاش گروهی، بازدهی ثمر بخش
 2. استفاده از آخرین تجربیات در زمینه های مهندسی صنایع ، مدیریت ، بازرگانی ، بازاریابی و تولید صنعتی
 3. گسترش قابلیتهای رقابت پذیری
 4. حضور فعال جامع و قدرتمند در پروژه های داخل و خارج کشور

اصول و ارزشهای شرکت

 1. صداقت در رفتار و عمل
 2. توانمندسازی منابع انسانی
 3. تمرکز بر نقاط قوت
 4. پایبندی به تعهدات
 5. بهبود مستمر

بیانیه خط مشی

شرکت یونولیت بنیانگذار صنعت پلاستوفوم در خاورمیانه بوده و در راستای بر آوردن سیاستهای کلان خود و با قصد دستیابی به برتری در بازار رقابتی و ارتقاء توانمندیها در زمینه بر آورده سازی الزامات قانونی ، تامین نیازهای مشتریان و انطباق با سیستمهای مدیریت نوین بین المللی ، قدم بر داشته و با برخورداری از منابع و امکانات مورد نیاز و فرهنگ سازمانی مناسب ، سعی در پیشگام بودن در تولید، تجارت و صنعت را دارد و مصمم است در جهت پیشگام بودن در زمینه کیفیت محصولات و خدمات ، تمامی جهت گیری های خود را بر پایه رضایت مشتریان بنا گذارد و با بهره گیری از نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد بین المللی ISO 9001:2008 و پایبندی به اصول و رعایت الزامات استاندارد ذکر شده، اهداف زیر را سر لوحه خویش قرار دهد:

 1. افزایش رضایت مشتری بوسیله ارزش نهادن به نیازمندیهای مشتری.
 2. بالا بردن توان کمی و کیفی سازمان بوسیله آموزش و فراهم نمودن زیر ساختها و منابع مورد نیاز و متناسب با سازمان
 3. افزایش قابلیت سازمان در پاسخ گویی به برآوردن نیازمندیهای شناسایی شده مشتریان
 4. گسترش زیرساختهای ارتباطی با کلیه گروههای ذینفع اعم از مشتریان ، سهامداران ، کارکنان ، تأمین کنندگان ، پیمانکاران و سایر گروههای ذینفع جامعه و برآورده کردن نیازهای آنها.
 5. ایجاد تعهد اخلاقی و کاری در پرسنل بوسیله ارزش نهادن و مشارکت درتصمیم گیریها.
 6. طراحی،توسعه و بهبود مستمر فعالیتهای تولیدی و بازرگانی و تکوین محصول، با شناخت تکنولوژی های روز و نیازهای متغیر بازار.
 7. بهبود مستمر در نتایج کمی و کیفی تولیدات ، بازرگانی محصولات وسازمان بوسیله اصلاح فرآیندها و عملکرد صحیح و دلسوزانه از طریق شناخت نقاط ضعف و فرصتهای بهبود.
 8. در تضمین تحقق مقاصد فوق و استقرار ساختاری نظام مند و کیفیت مدار، سازمان تعهدات سیستم ISO9001-2008 را به عنوان ابزار و الگوی ارزشی ناظر بر اقدامات خود به کار بسته، همسو و هماهنگ با آن اقدام می نماید.رعایت این مهم و کاربست اصولی حاکمیت نظم و انضباط اداری بر رفتار سازمانی و تلاش در جهت ارتقاء اعتبار سازمان به مدد اتخاذ استراتژی بهبود مستمر و اثربخش اقدامات مذکور، وظیفه ای عام محسوب می گردد که کلیه همکاران در تبعیت از آن مسئولیت مشترک دارند.نماینده مدیریت مسئولیت ارزیابی دوره ای عملکرد این سیستم را به عهده داشته و اینجانب مسئولیت تامین کلیه منابع مورد نیاز سیستم مدیریت کیفیت را به عهده خواهد داشت .