menu +

از یونووال می توان در تمامی مراحل که در ساختمان احتیاج به دیوار باشد استفاده شود .یونووال اختراع شرکت یونولیت بوده و برای اولین بار در ایران در سال 1391 مجوز ساخت و تولید از سازمانهای مربوطه را اخد نمود.

خواص و مزیت های یونو وال چیست ؟

  1. یکی از مهمترین خواص یونووال پنل سبکی فوق العاده و نصب سریع و ضد زلزله بودن آن است
  2. از نظر آتش سوزی یونووال قابلیت تحمل آتش را دارا بوده و زیان گازهای تولیدی در مواقع آتشسوزی کمتر از سوختن چوب بوده و هیچگونه صدمه ای به لایه اوزون در موقع سوختن نمی زند .
  3. به علت عایق بودن یونولیت از نظر صوتی بهترین گزینه برای دیوارهای داخلی و خارجی بوده و محیطی آرام را برای زندگی شما فراهم می آورد.
  4. یونووال از لحاظ جذب رطوبت و واتر پروف بودن نیز تست شده است که حداکثر جذب آن کمتر از دو و نیم درصد بوده است در نتیجه نیاز به ایزوگام کردن دیوارهای بیرونی ساختمان نمی باشد.
  5. به علت کاهش وزن نسبت به دیوارهای آجری و غیره باعث کاهش هزینه در اجرای فوندانسیون شده و با اجرای دیوارهای یونووال بدلیل کاهش وزن سازه ، امکان اخذ مجوزات لازم از مراجع ذیصلاح در راستای افزایش اجرای تعداد طبقات ساختمانی حدودا 20 % وجود دارد.
  6. سرعت اجرای این محصول دو برابر سرعت اجرای پروژه ساختمانی با آجر و سفال بوده نتیجتا حدود 4-5 ماه از مدت ساخت پروژهائی با مساحت 2000 مترمربع کاسته می شود.
  7. هزینه ساخت و اجرای دیوارهای یونووال مشابه هزینه ساخت با دیوارهای سفال می باشد.